پنج‌شنبه 29/07/1400
صفحه اصلي > صفحه اصلي سايت

 

احساس نیاز به کنترل مصرف انرژی حرکتی است که تمامی کشورهای پیشرفته یا در حال توسعه با تنظیم و ارائه برنامه‌های میان مدت و بلند مدت در تلاش برای عملی کردن آن هستند. منابع محدود تولید انرژی، تحمیل هزینه‌های غیرضروری و اجتناب‌پذیر در شبکه فعلی، ارائه خدمات بهتر و مطمئن‌تر، و تهدید شرایط محیطی از علل بارز نیاز به بهینه‌سازی مصرف انرژی است. ایجاد یک شبکه هوشمند در کلیه مراحل تولید، انتقال و توزیع انرژی راه‌حل عملی برای بهینه‌سازی مصرف انرژی است. براین اساس شرکت شبکه‌های هوشمند پایا انرژی با احساس مسئولیت در حفظ منابع ملی و میهنی، ارائه خدمات مرتبط با این موضوع را  در دستور کار خود قرار داده است.
ارائه خدمات زیرساخت اندازه‌گیری پیشرفته (AMI)، اتوماسیون پیشرفته تولید و انتقال، تولید پراکنده و تولید انرژی‌های تجدید پذیر از پروژه‌های در حال اجرا یا در حال مطالعه و امکان‌سنجی این شرکت برای ایجاد یک شبکه هوشمند یا Smart Grid است.
اهم فعالیت های شرکت پایا انرژی به شرح زیر است:

- توسعه و ارائه نرم افزارهای جامع جمع آوری و مدیریت داده برای لوازم اندازه گیری مانند کنتورهای برق، گاز و آب با بالاترین راندمان با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا
- ارائه مشاوره در خصوص نیاز سنجی پروژه های AMI در دو بخش سخت افزار و نرم افزار و الزامات امنیتی
- تهیه و توسعه درایور برای کنتورهای مختلف

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
 
جستجوي كاملتر
نام كاربري:
 
رمز عبور:
 
هنوز در سايت عضو نشده‌ايد؟

براي برقراري ارتباط با ما، لطفا نامه‌هاي خود را به آدرس الكترونيكي info@payaenergy.ir ارسال فرماييد. ما در اسرع وقت به نامه‌هاي شما پاسخ خواهيم داد.